איך להפסיק להיות ביישן- איך לחסל את הביישנות

תוכן עניינים

איך להפסיק להיות ביישן?

היום תלמדו תדעו איך להפסיק להיות ביישנים ולהצליח ליצור קשרים עם כל אחד בביטחון. ביישנות היא בעיה שיש להרבה מאיתנו, ובמיוחד במצבים חדשים עם אנשים לא מוכרים. זאת ההרגשה של חשש ופחד ממה שאחרים יחשבו עלינו, ותחושה של חוסר נוחות שממלאת את הגוף. גם אני הייתי במקום הזה ובמאמר הזה אתן לכם 4 שלבים כדי להפסיק להיות ביישנים, בעצם לא רק להפסיק, אלא לחסל את הביישנות!

דרך אגב, אם אתם חדשים כאן, ברוכים הבאים, כאן אלסי מ- Step By Step, ואצלי תלמדו מעבר למה שלימדו אותנו בבית הספר ובאקדמיה. כך תתחילו להתקדם צעד צעד לעבר חיים טובים יותר ובעזרת סרטוני אנימציה שיעבירו לכם רעיונות גדולים משני חיים בצורה חדשנית ופרקטית. 

 

בואו נתחיל ונדבר על 4 השלבים להפסיק להיות ביישנים.

 

1.להבין שזה בסדר להרגיש מבוכה

הפחד הזה מלהגיע למצבים מביכים ולא נוחים הוא זה שעוצר אותנו מליצור קשרים טובים עם אנשים. אך חשוב להבין שזה בסדר להרגיש מבוכה,זה קורה לכולם, אם זה מלחיצת יד מביכה, או הבדיחה שאף אחד לא הבין. האנשים סביבכם לא בוחנים אתכם ולא ישנאו אתכם בגלל מבוכה. אז איך אפשר להתגבר על התחושה הזאת? בדיוק בשביל זה יש את השלב השני.

 

2.לחשוב מה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות 

נסביר את זה בדוגמא: אם אתם רוצים להציע לאדם שאתם מעוניינים בו לצאת לדייט, אך מתביישים ומפחדים מהמבוכה של לקבל לא, תחשבו לעצמכם מה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות אם תציעו. אתם כנראה לא תבלעו בתוך האדמה ובטח לא תתחיל מלחמת עולם שלישית בעקבות זה. הדבר הגרוע ביותר שיקרה זה שתקבלו – לא, וגם אז החיים פשוט ממשיכים. ובמקרה הטוב ביותר, תמצאו את אהבת חייכם.

 

3.תעבדו על עצמכם כדי להיות יותר מעניינים

לדוגמא תהיו עסוקים בללמוד דברים חדשים כל הזמן אם זה לקרוא ספרים, ללמוד שפה חדשה , להתמקצע בתחום חדש לגמרי כמו צילום או נגינה. או כל דבר אחר חדש שלא התעסקתם בו קודם. אנשים מעניינים הם אנשים שיודעים שיש להם הרבה מה להציע, דבר שנותן להם ביטחון עצמי ומעלה את הערך שלהם כלפי עצמם. מהסיבה הזאת לאנשים מעניינים יש את היכולת לגשת ולדבר עם אנשים, כי הם פשוט יותר בטוחים בעצמם.

 

4.לצאת ולהתאמן

השלב הרביעי והאחרון כדי להתגבר על ביישנות היא לצאת ולהתאמן! אף אחד לא יעשה את העבודה במקומכם, ואם אתם רוצים להפסיק להיות ביישנים, אתם חייבים לצאת ולהתאמן על זה. עשיתי מאמר שלם על שלוש דרכים להתחיל שיחה עם כל אחד מבלי לצאת מביכים. לחצו כאן לעבור למאמר

 

סיכום המאמר: 

  • זה בסדר להרגיש מבוכה
  • לחשוב מה הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות 
  • תעבדו על עצמכם כדי להיות יותר מעניינים. 
  • לצאת ולהתאמן! 

תודה רבה שקראתם והקדשתם מהזמן שלכם. אם אהבתם את המאמר מוזמנים לשתף עם משפחה וחברים, ואל תשכחו להירשם לערוץ היוטיוב שלי לסרטוני אנימציה מעניינים שיעזרו לכם להתקדם צעד צעד לעבר חיים טובים יותר.

יום מדהים מלא בהצלחה,

שלכם,

אלסי

  

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך באתר

מתנה לפני שאתה הולך (:

סיכום ספר באנימציה בחינם לגמרי!

מלא את הפרטים לקבלת הסיכום למייל במיידי

דילוג לתוכן