5 הרגלים של אנשים מצליחים- הרגלים של מצליחנים

תוכן עניינים

היום אסביר לכם על חמישה הרגלים עוצמתיים של אנשים מצליחים. הפילוסוף היווני אריסטו אמר פעם: 95% ממה שקורה לנו הוא תוצאה של ההרגלים שלנו”.

לכן כדי להצליח להתקדם לעבר המטרות הגדולות שלנו, עלינו להכניס הרגלים שיסללו עבורנו את הדרך. בואו נתחיל חברים.

1.אנשים מצליחים רואים כישלון כיהלומים

בדרך להצלחה כולנו ניכשל הרבה, מאוד. זאת פשוט עובדה. אך המצליחנים מבינים כי כישלון הוא הצד השני של הצלחה, ובלעדיו הצלחה פשוט לא קיימת. לכן הם רואים כישלון כיהלומים.
ובמקום לתת לכישלונות לשבור אותנו, עלינו לחפש ללמוד מתוך הכישלון הזה ולחזק אותנו פי כמה.

 

2.להשקיע במוח שלהם

כמו שאמר המולטי מיליארדר ווארן באפט: “ככל שתלמדו יותר, תרוויחו יותר.”

האנשים המצליחים בעולם לא מפסיקים ללמוד ולהתפתח, וכך הם ממשיכים להתקדם בכל יום שעובר.
דרך טובה לעשות את זה היא להתחיל ללכת להרצאות, ללמוד קורסים דיגיטליים ולקרוא ספרי התפתחות אישית ומיינדסט, אלה מקורות מידע מדהימים שאני אישית משתמשת בהם ביום יום כדי להשקיע במוח שלי ולהתקדם. הגישה היא כמו באופניים, אם נפסיק לפדל, ניפול.

 

3.ליישם ולקפוץ למים

בעולם שהמידע כל כך זמין ונגיש, כל אחד יכול ללמוד, והאמת שהלמידה נהיית תהליך ממכר. אך מה שמונע מרבים להצליח, הוא השלב הבא והקשה יותר, לקפוץ למים וליישם. זה נכון שזה מפחיד, אך הכרחי להצלחה. דוגמא נפלאה לאדם שמיישם היא סיגל, חברה טובה שלי שהקימה עסק בתחום עיצוב הפנים. אני זוכרת איך בכל פעם שהיא הייתה לומדת משהו חדש, היא הייתה מיישמת אותו בעסק שלה. 

למשל- יום אחרי שהיא למדה על שיווק בפייסבוק, היא כבר הרימה את הקמפיין הראשון שלה, התחילה להביא לקוחות חדשים לעסק, והמשיכה ללמוד תוך כדי תנועה. זו הסיבה שסיגל באמת הצליחה לקדם את העסק ולהצליח.

איפה בחייכם הייתם רוצים לקפוץ למים וליישם? ספרו לי בתגובות למטה (:

 

4.ניצול זמן נכון

לאנשים המצליחים בעולם כמו לכל אחד, יש 24 שעות ביממה. לא יותר ולא פחות. אז מה באמת מבדיל בין המצליחים לבינוניים? המצליחים מנצלים כל שניה ביום שלהם לעבר ההתקדמות שלהם. הם מוכנים להקריב את הדברים שלא מקדמים אותם. כמו צפיה בטלוויזיה, מסיבות, או גלישה ברשתות החברתיות. במקום זה המצליחים ילמדו דברים חדשים, יצאו להתאמן, יתקדמו לעבר המטרה שלהם וגם יהיו עם המשפחה ועם החברים שלהם.

 

5.יצירת קשרים עם אנשים

האנשים המצליחים יודעים ליצור מערכות יחסים עם אנשים איכותיים ומצליחים. כך הם נפתחים לעולמות חדשים ומגדילים את מעגל ההשפעה שלהם. מסיבה זו הם תמיד יכולים לפנות למישהו שיעזור להם לפתור בעיה או להתגבר על מכשולים. למי שרוצה לשפר את יכולות התקשורת שלו עם אנשים כתבתי על זה מאמר שלם. לחצו כאן לעבור למאמר.

 

בואו נסכם:

1.אנשים מצליחים רואים כישלון כיהלומים

2.להשקיע במוח שלהם

3.ליישם ולקפוץ למים

4.ניצול זמן נכון

5.יצירת קשרים עם אנשים

 

אם אהבתם, שתפו את המאמר עם חברים ומשפחה ועקבו אחרי גם ביוטיוב כדי לקבל עוד תכנים מעניינים ואיכותיים בחינם לגמרי.
שיהיה לכם יום מדהים מלא בהצלחה,
אוהבת,

אלסי

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך באתר

מתנה לפני שאתה הולך (:

סיכום ספר באנימציה בחינם לגמרי!

מלא את הפרטים לקבלת הסיכום למייל במיידי

דילוג לתוכן