6 טריקים פסיכולוגים לגרום לה לרצות אותך

תוכן עניינים

במאמר הזה אסביר לך על 6 טריקים פסיכולוגיים איך לגרום לה לרצות אותך .
כולנו יודעים שאת המוח שלנו הנשים, לא תמיד קל להבין, אבל הטריקים שהבאתי לך כאן היום, מוכחים ויעבדו על כל אחת.

 1.תבקש ממנה לעשות משהו בשבילך בקטנה

זוהי שיטה סודית במיוחד שתוכל להשתמש כבר מהיום. ישנו טריק פסיכולוגי שנקרא אפקט בנג’מין פרנקלין, וזה הולך ככה: אתה מבקש ממנה לעשות משהו בשבילך, היא עושה אותו, ובסופו של דבר זה יגרום לה לחבב אותך.

אז, למה זה עובד?
ברגע שהיא עושה עבורך טובה קטנה היא מסבירה לעצמה שהיא עושה זאת כי אתה שווה את זה. היא לא סתם עוזרת לכל אחד ופתאום יוצא דופן עבורה. מה שיגרום לכימיה טובה ביניכם והיא תתחיל לחבב אותך יותר ויותר.

תבקש ממנה דברים קטנים כמו להעביר הודעה בשמך, או להרים לך את העיפרון. ככה תוכל ליישם את הטריק הסודי הזה ולגרום לה לרצות אותך.
אבל, שים לה לדגש חשוב. אל תגזים עם זה אחרת היא תרגיש שאתה מנצל אותה וזה יעבור את גבול הטעם הטוב.

2.לשלוט בשפת הגוף שלך

שפת גוף היא הכלי החזק ביותר בתקשורת בין אישית, מעל 50%! משמע שהיא בסופו של דבר תקבע האם תצליח לגרום לה לחבב אותך. בעזרתה תוכל לשדר ביטחון עצמי גבוה וכריזמטיות. אלה הן שתי תכונות שנשים מעריצות בגברים ויגרמו לכל אחת להימשך אליך ולרצות אותך. 

אבל אם לא תשתמש בה כמו שצריך ,שפת גוף יכולה גם לפגוע בך ולהוריד את הכריזמה שלך ואפילו לגרום לדחייה לא נעימה. לכן הכנתי במיוחד בשבילך סרטון הדרכה חינמי, בו אסביר על 7 טעויות נפוצות בשפת גוף שהורגות את הביטחון העצמי שלך ואיך לתקן אותן עוד היום, לחץ כאן לקבל את ההדרכה.

3.הפוך את חייך למעניינים יותר

אני רוצה שתחשוב על זה רגע, את מי היא תעדיף?  בחור שיושב ורואה טלוויזיה כל היום, או מישהו שחי חיים מעניינים ומפתח תחביבים כמו: גלישה, בגיטרה, וטיולים.התשובה חד משמעית, אדם שהחיים שלו מעניינים יותר יבחר, תמיד! זה מכניס ריגוש לחיים ושובר שגרה. החיים הופכים למסע מרגש ואין אחת שלא תשמח להצטרף ולהנות מהחיים.

אז איך אתה הולך להתחיל לפתח את עצמך ולהפוך את החיים שלך למעניינים יותר? מוזמן לרשום בתגובות למטה.

4.לשמור על היגיינה ואסתטיות

זה פשוט וכל כך חשוב! ריח טוב הוא משהו שמהפנט כל אישה, לכן מקלחת טובה, דאודורנט טוב, 3 התזות של בושם והעניין סגור. לא צריך להגזים ולרוקן על עצמך בקבוק בושם. עוד דבר חשוב הוא להסתפר פעם בחודש, זה יתן לך מראה נקי ומושך. 

5.לעשות בפעילות גופנית

אנשים שעוסקים בפעילות גופנית נראים טוב יותר ומושכים הרבה יותר. אדם שעושה פעילות גופנית משדר לתת מודע מסר שהוא דואג לעצמו וכי יש לו את היכולת לעזור ולהגן על אחרים. בנוסף פעילות גופנית משדרת גם תחושה של ביטחון עצמי וכמו שאמרנו לפני, ביטחון עצמי היא תכונה מושכת במיוחד

 

6.היכולת להחזיק שיחה זורמת

אף אחת לא רוצה להיות עם מישהו שלא יודע לדבר ולהיות בשקט מביך  כל שיחה מחדש. מהר מאוד זה ישדר שאין לך מה להציע או שאין ביניכם חיבור טוב. מה שירחיק אותה ממך תוך רגע.
כדי לפתח את היכולת הזאת כתבתי מאמר בדיוק על הנושא הזה. לחצו כאן איך ליצור שיחה זורמת.

אם אהבת את המאמר ולמדת משהו חדש, אני מזמינה אותך לקחת את הצעד הבא ולפתח ביטחון עצמי פורץ גבולות. אם אתה רוצה למצוא זוגיות, להכיר חברים חדשים או לפרוץ בקריירה, לחץ כאן לקבל את כל הפרטים על הספר שלי.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך באתר

מתנה לפני שאתה הולך (:

סיכום ספר באנימציה בחינם לגמרי!

מלא את הפרטים לקבלת הסיכום למייל במיידי

דילוג לתוכן